Ten Points

Ten Points je kvalitní švédská značka obuvi, která byla založena v roce 1983 Antoniem Gonsalvesem. Ten Points pracuje s vizí výroby kvalitní obuvi a ohledem na každé individuální chodidlo. Zanedlouho po vzniku dosáhla značka Ten Points obrovského úspěchu a postupně se vkrádala do povědomí zákazníků po celém světě. V současnosti je ve skandinávské oblasti obuv Ten Points nejprodávanějším artiklem a dosahuje velkých úspěchů i v České republice. Obuv Ten Points je určena na městské a vycházkové nošení s důrazem na komfort nošení a módní trendy.

Obrázek

 

Ten Points®

Ten Points® je kvalitní švédská, trendová značka obuvi. Byla založena v roce 1983 Antoniem Gonsalvesem, narozeným poblíž Stockholmu. První vzory obuvi byly prezentovány pod značkou Gondor Sko. Od roku 1985 byl název značky v důsledku cíleného mezinárodního zaměření změněn na Ten Points® a od roku 2006 již patří k nejprodávanějším značkám v celé Skandinávii. K typickým rysům obuvi Ten Points® patří módnost, nadčasovost, používání výlučně přírodních materiálů, kvalita a vysoká úroveň zpracování. Obuv Ten Points je určena na městské a vycházkové nošení s důrazem na komfort nošení a módní trendy. Design této značky podtrhují rozmanité skandinávské barvy.

Kolekce vzniká v dílně švédských návrhářů v sídle firmy v Angelholmu. Při její tvorbě vycházejí z aktuálních módních trendů i ze skutečnosti, že obuv v módě určujícím způsobem dokresluje osobnostní styl. Zároveň vždy uplatňují své hluboké znalosti z výroby obuvi. Obuv Ten Points® je pokaždé doplněná o nějaký charakteristický prvek, jako je jemné zdobení, či vlastní podešve a je vyráběna v obuvnických továrnách převážně v Portugalsku (zde má firma i svou pobočku, výrobu vzorků i kontrolu kvality).

Obuv Ten Points vyrábí také kolekci tradičně barvené obuvi, kde je zpracování usně provedeno třísločiněním. Výhodou oproti standardnímu chromočiněnému je použití přírodních činidel (dubová kůra atd.), bez chromu. Do obuvi je většinou vkládána latexová stélka s vlepenou usňovou vrstvou, která poskytuje vynikající komfort. Na některých modelech značky Ten Points se setkáte s usňovou podešví, což patří v této době k velkému luxusu. Výroba těchto podešví je velmi pracná a málo která firma již tento typ obuvi vyrábí. Obuv je po ukončení výroby ručně rozlešťována a tím ji dodává na originalitě.

Značka Ten Points si v trzích na celém světě získává stále více příznivců a to nejen v řadách koncových zákazníků, ale i módních návrhářů o čemž svědčí i to, že se značka prezentuje na výstavě Bread & Butter v Berlíně. Zde vystavují pouze nejprestižnější firmy v oblasti módy z celého světa.

 

Značka Ten Points se snaží také o to, aby koncový zákazník věděl, že tato obuv odráží současné trendy nejen v módě, ale i architektuře a dalších prvcích, které jsou běžně okolo nás. Tyto prvky pak návrháři promítají do střihů a barev. Výsledkem je dokonalá obuv plná propracovaných detailů. Barvy většinou odráží období, ve kterém se obuv prodává a tím se opět snaží přilákat nevtíravým způsobem zákazníka. Ten pak ví, kde a jak byla obuv vyrobena a co bylo na počátku jejího vzhledu. Z obchodu pak odchází s přesvědčením, že si koupil fantastickou obuv v prvotřídní kvalitě, o které ví vše a tím tak správně investoval své peníze. To je Ten Points, obuv která má svůj příběh a nestydí se ho říct.

Ten Points kotníčkové boty bronzové
Akce
2 999 Kč –20 %
2 399 Kč / ks

Nepřehlédnutelná kombinace lesklé a vybrušované kůže v nádherném bronzu.    

234/37
Ten Points kotníčkové boty růžové metalické
Akce
2 999 Kč –20 %
2 399 Kč / ks

Netradiční kombinace lesklé a vybrušované kůže. Když máte rádi věci jinak než ostatní....

37
zlbotky
Akce
ZDARMAZDARMA 2 999 Kč –20 %
2 399 Kč / ks

Nepřehlédnutelná kombinace lesklé a vybrušované kůže.  

306/37
pandoracervene1
2 999 Kč –43 %
1 699 Kč / ks

Skvělá bota, ve které odchodíte většinu roku.

564/37
Pandorysandvyrez1
3 300 Kč –49 %
1 699 Kč / ks

Bezstarostný boho styl

573/37
497409C8 8D03 490B B0C2 E8B516E6431C
3 300 Kč –49 %
1 699 Kč / ks

Bezstarostný boho styl

594/37
Pandoravinova2
2 999 Kč –43 %
1 699 Kč / ks

Skvělá bota, ve které odchodíte většinu roku.

567/36
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem